Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Changes

Język polski / Historia / Język angielski / WOS / Biologia

Changes

Ilość artykułów: 6

Nowa

Nowa

Rzeczywistość...
Jest miniona, tymczasowa, przyszłościowa.
Udawana i pielęgnowana.
Może jest mierzona...?

4Changes 2014-01-10

Gates Of The Shadow – cz.3

Gates Of The Shadow – cz.3

Dziewczyna została jednak przypisana. Założono, że miejsce w radzie powinno na nią czekać. Niestety, tego miejsca praktycznie nie było, a poza i tak byłoby to niemożliwe, gdyż w radzie mogli zasiadać wyłącznie mężczyźni.

0Changes 2013-12-30

Gates Of The Shadow – cz.2

Gates Of The Shadow – cz.2

Odnajdujemy się „tu” po to, by później znów się zagubić. Zakochujemy się w „tym”, żeby później to znienawidzić. Dajemy im nadzieje, żeby im ją później odbierać. „Oni” uczą się w ten sposób. Uczą się, że wszystko ma swoje konsekwencje. Że świat nie jest ich, tylko nasz.

0Changes 2013-11-25

Gates Of The Shadow – cz.1

Gates Of The Shadow – cz.1

Zaufanie. Czym ono jest, a czym być powinno? Czyż nie powinno być poczuciem bezpieczeństwa i wiary? Zaufanie nabrało nowego znaczenia. Poczucie bezpieczeństwa i wiarę w ludzi zamieniono na niepewność i bezduszność.

0Changes 2013-11-13

List do ukochanej

List do ukochanej

Chciałbym nie pisać nic. Nic nie mówić. Nie oddychać. Nie czuć bólu, smutku ani żalu. Mógłbym zatrzymać się i widzieć, jak zabierają mi wszystko. Dom, muzykę, piękno. Mogliby zniszczyć cały świat. To bez znaczenia. Miałbym ciebie. Widziałbym, jak uśmiechasz się na widok zieleni liści i jak napawasz się świeżym powietrzem. Patrzyłbym na tworzący się na twojej twarzy grymas, wywołany wiatrem, który rozwiewałby twoje włosy. Mógłbym w milczeniu słuchać jak krzyczysz, złościsz się, skarżysz...

1Changes 2013-10-11

List do nadziei

List do nadziei

Pierwszy raz, gdy Cię dotknąłem. Pierwszy raz, gdy dowiedziałem się, jak smakujesz. Pierwszy raz, gdy się odezwałem, był jak nowa możliwość, jak przestrzeń niezałatwionych spraw, w których tkwi rozwiązanie. Zrozumienie, jak duży jest świat, jak wiele można. Ten pierwszy raz był jak niewiarygodne szczęście, że coś może być tak banalne, że znam powód i rozwiązanie.

3Changes 2013-09-25

  • 1

Najaktywniejsi dziennikarze

Yazoo 33yazoo
Mitter 27mitter
Lou 10lou

Wspierają nas:


Ian Boon Talk Easy
TFS Leonardo
OSK Dobra Szkoła

Ilość osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry