Rekrutacja RODO

Udany start Igora Majewskiego w Staszowie

23 września rozegrano na pływalni Centrum Sportowego w Staszowie VIII Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa Staszowa w Pływaniu, w których wystąpiło 311 zawodników i zawodniczek z 19 klubów Małopolski i Podkarpacia, w tym również nasz kolega z "Kopernika", zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg, Igor Majewski (1i). Igor wystartował w kategorii 14 lat (w 2 stylach) i był to jego kolejny jego bardzo udany start, gdyż udało mu się zdobyć 2 srebrne medale. Naszemu koledze gratulujemy kolejnego udanego występu w tym sezonie, a zainteresowanym tematem przypominamy, że oficjalne wyniki tych zawodów można już znaleźć na stronie Live Timing.

Igor Majewski - wyniki

  • srebrny medal na 50 m stylem motylkowym - czas 28.50
  • srebrny medal na 50 m stylem dowolnym - czas 26.11


Mniej zorientowanych informujemy, że Igor Majewski to aktualny mistrz i wicemistrz okręgu podkarpackiego w pływaniu na kilku dystansach. W lipcu 2023 roku zdobył trzy medale Letnich Mistrzostw Polski 14 - latków, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim: srebrny na dystansie 400 metrów stylem dowolnym z czasem 4:17,33, srebrny na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym z czasem 17:10,70 oraz brązowy na dystansie 800 metrów stylem dowolnym z czasem 9:05,44. Obecnie jest jednym z czołowych zawodników w Polsce w stylu dowolnym i zmiennym (w sierpniu 2023 został powołany do Kadry Narodowej Juniorów w Pływaniu na sezon 2023/2024).

Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj