Rekrutacja RODO

Makulaturą ratują konie

Już po raz kolejny w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika jest organizowana zbiórka makulatury.

zdjecie

Na każdej przerwie prowadzone są dyżury w wyznaczonym miejscu. Gromadzone są czarno-białe gazety, stare zeszyty lub książki, kartony oraz pudła tekturowe.

- Zbiórka trwa od 12 października - tłumaczy Magdalena Zygiert, organizatorka akcji (na zdjęciu). - Do tej pory zebraliśmy kilka wielkich pudeł gazet i zeszytów. Cały dochód ze sprzedaży zeszytów zostanie przeznaczony na ratowanie koni, które zostały przeznaczone na rzeź.

Akcja "Zbieraj makulaturę, ratuj konie" została zorganizowana z inicjatywy Klubu Gaja, ktory już od wielu lat działa na terenie Polski.

Szkolne Koło PCK aktywnie bierze udział w różnych ogólnopolskich akcjach. Szczegóły dotyczące tej akcji znajdują się na szkolnej stronie internetowej.

dnia: 2005-11-07, autor: /MF/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj