Rekrutacja RODO

Millenium Model

Agencja Modelek i Modeli Ul. Kopisto 1
35-315 Rzeszów

Szanowna Dyrekcjo,

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż 15 kwietnia 2013 roku w Rzeszowie szefowie sco- utingu Marilyn Agency: Agnes Ponarska (szefowa światowego scoutingu zarazem dyrektor new faces New York) oraz Stephane Hababou (dyrektor new faces Paris) będą szukać modelek i modeli. W związku z tym prosimy o poinformowanie młodzieży o tym wydarzeniu (plakat).

To wydarzenie będzie dla młodzieży wyjątkowa okazja do rozpoczęcia współpracy z międzynarodową agencją modelek i modeli. Marilyn Agency ma pod swoimi skrzydłami światowej sławy modelki: Naomi Campbell, Eva Herzigova, Kate Moss, Adriane Lima, Coco Rocha, Claudie Schiffer, Magdalene Jasek i wiele innych. Miliony zrealizowanych sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych oraz publikacji w prestiżowych magazynach, to niektóre z realizacji Agencji.

Otwarty casting w Millenium Hall będzie nie tylko prestiżowym wydarzeniem w skali Polski, ale także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Marilyn Agency, którzy tego dnia specjalnie przylecą na casting do Rzeszowa. Niezwykle rzadko zdarza się, że szefowie scoutingu, którzy na co dzień działają w Nowym Jorku i Paryżu, osobiście przyjeżdżają na otwarty casting do jakkolwiek innego kraju. To modelki, które mają na koncie mniejsze kontrakty są wysyłane na zamknięte castingi do Marilyn Agency.

Casting w Rzeszowie to niepowtarzalna szansa dla dziewcząt i chłopców, marzących o światowej karierze, a nie o lokalnych występach na pokazach mody. To również wyjątkowa okazja dla młodzieży do zdobycia życiowego doświadczenia oraz obcowania z różnymi kulturami oraz językami.

Z poważaniem
Konrad Baran
Centrum Kulturalno - Handlowe
MILLENIUM HALL
+ 48 663 690 260
Al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów
www.milleniumhall.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj